Főbb feladatok, munkák:

    • A beérkező alapanyagok átvétele, betárolása, raktáron belüli áttárolása, a felhasználók felé történő kiakadása, illetve visszavétele, valamint a  leltározás elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség (érettségi)
    • Gépek kezelése: villástargonca, személyemelő stb.
    • Legalább egy éves raktári tapasztalat
    • Könnyűgépkezelői jogosítvány
    • Alapfokú számítógépismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Nehézgépkezelői jogosítvány előny
    • Gyakorlat raktározási rendszerrel

Amit kínálunk:

      • A bér megállapodás szerint
      • Cafetéria juttatás a belépés napjától (minimum br. 35.000 Ft)
      • Műszakpótlék: délutáni 30% (14 órától), éjszakai: 40%
      • Túlóra lehetőség (Pótlékok: hétközi 50%, szombati 100%, vasárnapi 150%), amely kifizetése a tárgyhavi bérrel történik
      • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
      • Határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség
      • Albérleti támogatás
      • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva
      • Üzemanyag költségtérítés: nettó 35 Ft/km
      • Hétvégi hazautazási támogatás
      • Ajánlási bónusz