Főbb feladatok, munkák:

  • A Kaizen támogató szakértő fő feladata elősegíteni a dolgozói javaslatok értékelését, kidolgozását és megvalósítását.
  • Gyakorlatban megvalósítja a Kaizen fejlesztéseket, a műszakvezetők segítségével és engedélyével bevonja a rendelkezésre álló szabad erőforrásokat a végrehajtásba
  • Aktívan részt vesz a megvalósított ötletek és fejlesztések dokumentálásában
  • Egységes fejlesztési terv alapján koordinálja, felügyeli és végrehajtja a fejlesztési feladatokat
  • A fejlesztés végén megbizonyosodik a fejlesztés szabványosításáról és bevezetéséről
  • Rendszeres audit keretében ellenőrzi az esetleg felmerült ötleteket

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakközépiskola, szakmunkásképző, gimnázium)
  • Fémmegmunkálási, gyártási eljárások gyakorlati ismerete – hegesztés, lemezalakítás, marás, esztergálás (hagyományos gépeken is), köszörülés, gépszerelés közül több egyidejű gyakorlati ismerete előny
  • Innovatív gondolkodásmód, kezdeményező hozzáállás, jó problémamegoldó készség, nyitottság az új feladatokra.

Amit kínálunk:

  • A bér megállapodás szerint
  • Cafetéria juttatás a belépés napjától (minimum br. 35.000 Ft)
  • Műszakpótlék: délutáni 30% (14 órától), éjszakai: 50%
  • Túlóra lehetőség (Pótlékok: hétközi 50%, szombati 100%, vasárnapi 150%), amely kifizetése a tárgyhavi bérrel történik
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség
  • Albérleti támogatás
  • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva
  • Üzemanyag költségtérítés: nettó 43 Ft/km
  • Hétvégi hazautazási támogatás
  • Ajánlási bónusz

Önéletrajzzal